چشم انداز

نگهداری محصولات غذایی با حفظ کیفیت مطلوب نیاز به بسته بندی مناسب دارند و با توجه به اهمیت این موضوع، نیاز هرچه بیشتر به این صنعت و پیشرفت در آن احساس می شود.
در حال حاضر اصول علمی و مهندسی بیش از پیش در حوزه بسته بندی و به ویژه در بسته بندی غذا مورد تأکید قرار میگیرد.

هدف دیگری که در استفاده از بسته بندی مدنظر است، بهبود حمل و نقل، انبارداری و عرضه محصول است. امروزه با پیشرفت فناوری و تولید انبوه محصول بدون استفاده از بسته بندی، عرضه محصول به صورت عمده فروشی یا خرده فروشی به بازار امکان پذیر نیست. یعنی با وجود این که بسته بندی از نظر جذاب نمودن ظاهر بسته و بازار پسند کردن آن نیز اهمیت زیادی دارد. این جنبه از بسته بندی در بعضی موارد بقیه اهداف و کاربرد آن را تحت پوشش قرار می دهد. تولید کننده هوشیار باید از این خطر دوری کند، چرا که سرمایه گذاری بیش از اندازه بر این جنبه از بسته بندی نه تنها باعث موفقیت محصول در بازار نمی شود بلکه شکست آن را نیز موجب میگردد.

در این مورد بایستی همواره میزان سرمایه گذاری انجام شده هماهنگ با محتویات درون بسته باشد؛ چه از نظر اقتصادی، زیست محیطی و چه از نظر اطلاعاتی که از این طریق در اختیار مصرف کننده قرار داده می شود.

کارخانه ظرفینه افتخار دارد با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و نیروی کارآمد فنی و تولیدی، مبادرت به تولید رنج وسیعی از محصولات ظروف یکبار مصرف نماید و سعی بر پیشرو بودن در صنعت تولید ظروف بسته بندی در ایران را دارد.

ارتباط با ظرفینه